top of page

KUTSIKATE ALBUM

29 juuli hommikul sündis meie kauaoodatud beagle kutsikate pesakond.

Meil on kokku kuus kutsikat, kolm emast ja kolm isast. Kõik kutsikad on kolmevärvilised

Kutsikate ema Olga tunneb ennast hästi ja on suurepärane ema oma beebidele. Kõik kutsikad on tublid ja tragid, kosuvad tublisti esimesest hetkest peale.

Huvi korral kirjuta meile: brithell@gmail.com või helista +372 58 220 838

VANEMAD:

OLIVER JA OLGA

Banner_fantasy3.jpg

ABSOLUTELY SPOTLESS AGRO

"OLIVER"

Oliver tuli meile Poolast 5 kuusena ja täitsa planeerimata kutsikana :D Kasvataja müüs tema venda ja minu uurimise peale pakkus mulle hoopis Oliveri, kes polnud tegelikult üldse müügiks. Ja ma olin ta pilte ja videosid nähes kohe müüdud ja otsustasin ta endale sünnipäevaks kinkida.

Oliver on rahulik ja ülimalt leebe poiss. Hea meelega magab munad taevapoole diivanil ja ei lase ennast millestki häirida...kui just keegi kuskil midagi ei söö :D. Samas on ta väga seltsiv ja mänguhimuline nii teiste koertega kui inimesega. Sügamisest ei  ütle ta kunagi ära ja külalisi kasutab ta alati selles osas totaalselt ära, Ronib otsa ja ei plaanigi eemalduda. Oliver ei ole veel palju näitustel käinud, aga need vähesed korrad on ta olnud väga edukas. Samuti läbis ta esimese korraga kunstliku verejälje katse II järgule 

Oliveri isapoolne vanaisa Szephgyi-Szimat Virgonc on minujaoks ideaalne beagle, kes lisaks ka liigub lihtsalt fantastiliselt. Emapoolne vanaisa on Beaglee Acgua Di Gio, kelle isa on Beagelee Finnish Spirit. Mõlemad koerad on Austraalias sündinud ja seal olnud üliedukad näitustel. Mõlemal koeral on lihtsalt võrratu liikumine.  

LOVE LEGACY CAPTURED BEAUTY

"OLGA"

Olga on koer kellega mul tekkis kohe sünnihetkest tunne, et ta on täiesti minu koer. Mida aeg edasi seda tugevamaks see tunne läks, kuigi kindel plaan oli, et sellest pesakonnast koju kutsikat ei jää, kuna olin paari kuu pärast ise väikest beebit saamas. Seega kõik oli kenasti plaanitud ja üks tüdruk pesakonnast pidi minema kaasomandi koju. Läks ka aga Olga jäi ikkagi meile koju :D

Olga on ülimalt armsa iseloomuga ja pigem rahulikum beagle (ka rahulik beagle on aktiivne koer). Ta on väga lihtne koer ja proovib toimetada kõiki asju nii, et see oleks inimesele meeltmööda. Näitustel on olnud ta väga edukas, samuti on tal tehtud kunstlik verejälje katse II järgule.

Olga sündis meie rekord kümneliikmelisest pesakonnast kümnenda kutsikana. Tema ema "Piilu" ehk Love Legacy Heavenly Hope on ise pesakonna ainukene kutsikas aga üllatada suutis meid 10 kutsikalise pesakonnaga suisa kaks koerda. Piilu on olnud super edukas koer näitustel ja on üks kõige naljakamaid beagleid meie kodus. Piilu vanemad on "Patty" Hessin Unelma (hetkel 9,5 aastane) ja"Taavi" Love Legacy Ideal Issue (8 aastane). Taavi sündis oma pesakonnas teise kutsikana, ennem teda oli ka isane kutsikas ( kellega nad siiani ülimalt sarnased on, nii tüübilt kui värvide poolest), ja ma koheselt ütlesin, see on minu kutsikas! Seega tundub et ajalugu kordab ennast ja iga mingi ajatagant tekib mõne kutsikaga koheselt see side :)

Olga isa on Import Venemaalt "Kuusja" ehk Ami Shegoday Power of True Gentelman. Kuusja toomine oli eelkõige tema sugupuu pärast ja lootuses, et saame teda oma tüdrukute peal kasutada ja see on otsus mida ei pea kahetsema. Ta on osutunud suurepäraseks aretusisaseks. Samuti on ta olnud üliedukas näitustel ja mitte ainult tõuringis, vaid ka lõpvõistlustel. Kodus on ta super lahe tegelane, selline vana rahu ise, tema tühja rapsida ei viitsi. Kui söögiaeg on ja teised sagivad ringi elevusest, siis tema vaikselt lamab, seljaga kausside poole teades, et nälga siin majas ju ei jää. Haukumas olen ma teda kuulnud kas kaks või kolm korda, samas mängima teiste koertega on ta valmis alati.

bottom of page